Кліматичні установки KLIMATRONIK

   Базуючись на багаторічному досвіді виробництва обладнання для виготовлення сирокопчених м'ясних виробів, фірма «ДУКО-ТЕХНИК» пропонує наступні типи кліматичних установок, сконструйовані точно для Ваших потреб.

 

Кліматичні установки для дозрівання та копчення KLIMATRONIK тип KLK (від 6 до 32 рам)

   Використовуються на першому етапі виробництва в умовах найбільш жорстокого забезпечення кліматичних параметрів, а також в режимі повного циклу виробництва до моменту готовності продукції до реалізації;

Продукція проходить стадії вирівнювання температури, найбільш інтенсивнішого вологовідбіру, кольороутворення;

   Формування мікробіологічно стабільного кислотного середовища (pH) та зберігання вологопроникності оболонки для оптимального протікання процесу сушіння;

В кліматкамері забезпечується рівномірне сканування повітряними потоками в горизонтальному та вертикальному направленні при точному регулюванні швидкості руху потоку.

 

Режими роботи:

Температура від +12 до +30°С,

Вологість – від 70 до 98%.

Кліматичні установки для дозрівання, сушки та складського зберігання KLIMATRONIK тип KLSD (від 12 до 120 рам)

   Використовуються на другому етапі виробництва для забезпечення оптимальних кліматичних параметрів процесів дозрівання, сушки та складського зберігання;

Продукція набуває щільної консистенції і на кінцевому етапі входить в стан рівноваги з кліматичною середою камери, що перешкоджає подальшій втраті ваги та відповідає найкращим умовам зберігання;

   В кліматкамері забезпечується оптимальний рух повітря, який передується зі станом покою середи.

 

Режими роботи:

Температура від +12 до +20°С,

Вологість – від 70 до 90%.

   Кліматичні комплекси KLIMATRONIK виробництва фірми «ДУКО-ТЕХНИК» являють собою систему клімат-камер, виконаних із сендвіч-панелей (нержавіюча сталь або лак поліестер). Виходячи з Ваших побажань, кліматичні установки можуть бути також інтегровані в існуюче приміщення та пристосовані до конкретних умов Вашого підприємства. Якісний склад і тип обладнання регламентується необхідним виробництвом комплексу, а також бажаною технологією виробництва сирокопчених виробів. Спеціалісти фірми «ДУКО-ТЕХНИК» забезпечать повний супровід Вашого проекта  від проектування до моменту введення в експлуатацію обладнання та отримання готової продукції.  Найкращі технічні та технологічні рішення – це результат нашої роботи для забезпечення Вашого успіху в виробництві сирокопчених виробів.

Кліматичні комплекси виробництва фірми «ДУКО-ТЕХНИК» характеризує перш за все найвищу якість і привабливий апетитний вид сирокопчених виробів, виготовлених за допомогою кліматичних установок KLIMATRONIK. Це являється найкращою рекомендацією в Вашому виборі обладнання.

 

   Інтелектуальна система управління МР1000, розроблена спеціалістами фірми «ДУКО-ТЕХНИК», дозволить Вам не тільки надійно і з високою точністю керувати процесами дозрівання, сушки, зберігання, але і надасть інформацію в реальному часі про основні процеси, що відбуваються в кліматичній камері з інтервалом до 30 секунд. Вся інформація надходить на персональний комп’ютер технолога в форматі протокола технологічного процесу, що дозволяє проводить детальний аналіз та працювати над помилками.

 

   За допомогою інтелектуальної системи управління МР1000 можна не тільки вводить до 40 бажаних технологічних програм по 30 кроків кожна, але і  отримати інформацію про технологічні параметри.

 

   Унікальна рекомендаційна опція системи управління МР1000 дозволяє технологу уникнути помилок при заданні технологічних програм в співвідношеннях температурі та вологи, про що повідомляє попереджуючий сигнал. Система блокує завдання помилкових параметрів і пропонує обрати вірні, що дозволяє виключити утворення конденсату на продукті і , як наслідок, не бажаної плісняви.

 

   Інтелектуальна система управління МР1000 постійно самодиагностується, що виключає її неправильну роботу із-за можливих несправностей. Це суттєво підвищує потенціал надійності як окремої кліматичної установки KLIMATRONIK, так і усього комплексу в цілому. В якості енергозберігаючої опції в установці KLIMATRONIK може бути встановлений паровий нагрів повітря.

 

   Одним з пріоритетних параметрів в отриманні якісної сирокопченої продукції являється направлення і швидкість повітряного потоку. В кліматичних установках KLIMATRONIK спеціалістами фірми «ДУКО-ТЕХНИК» реалізований метод сканування повітряним потоком всього об’єму кліматичної камери як в горизонтальному, так і в вертикальному напрямках, що дозволяє повністю виключити формування «застойних зон» в камері і , як наслідок, утворення плісняви на продукті. З допомогою точного регулювання обертів нагнітаючого вентилятора забезпечується оптимальна швидкість повітряного потоку, необхідна для даного процесу.

 

   Завдяки абсолютний керованості повітряного потоку в кліматичній камері KLIMATRONIK процес сушки протікає найкращим чином, без утворення пересушеного краю оболонки (закала), а готова продукція має привабливий для покупця товарний вигляд.

 

   Багаторічний досвід експлуатації кліматичних установок KLIMATRONIK як в Україні, так і в країнах Ближнього та Дальнього зарубіжжя довів їх високу надійність, ефективність та функціональність.

 

Діапазони регулювання:

 

Температури від +12 до +30°С;

Вологість від 70 до 98%;

Швидкість повітряного потоку від 0,1 до 0,8м/с.