Машинобудівний завод «ДУКО-ТЕХНИК»

Машинобудівний завод «ДУКО-ТЕХНИК» - це німецько-українське підприємство, засноване в 1995 році. Підприємство «ДУКО-ТЕХНИИК» інтенсивно розвиває діяльність у наступних основних напрямках:

      - виробництво обладнання для м’ясопереробної промисловості;

      - технологічне проектування;

      - будівництво та запуск забійних м’ясопереробних цехів;

      - інжиніринг.

   Обладнання підприємства «ДУКО-ТЕХНИК», вироблене спільно з німецьким партнером, підприємством MEPROTEC, займає одну з провідних позицій на ринку м’ясопереробки  та успішно конкурує з відомими європейськими виробниками.

Обладнання «ДУКО-ТЕХНИК» експортується на ринки ближнього та далекого зарубіжжя – Молдова, Німеччина, Австралія, Чілі, ПАР, Сербія та Чорногорія.

Успіх компанії «ДУКО-ТЕХНИК» закладений у використанні під час виробництва обладнання передових європейських та застосування високоякісних матеріалів, що обробляються на німецьких та японських верстатах із ЧПУ кваліфікованим персоналом. Ці складові в цілому забезпечують високу технологічність, надійність обладнання та бездоганний товарний вигляд.

   Клієнти компанії «ДУКО-ТЕХНИК» завжди обслуговуються на високому рівні не лише в гарантійний,  а й після гарантійний термін експлуатації обладнання.

Високий рівень сервісу за кордоном забезпечує розвинена дилерська мережа та власні представництва в Німеччині (MEPROTEC, Штутгарт). Все обладнання підприємства «ДУКО-ТЕХНИК» сетрифіковано, що дозволяє зробити його максимально доступним для наших клієнтів, як в Україні так і за її межами. Якість нашої продукції та країна підприємства виробника підтвержуються сертифікатами відповідності та походження.

Підприємство має в своєму розпорядженні величезний інтелектуальний потенціал. На базі власного конструкторського бюро, використовує нові автоматизовані системи, постійно удосконалюється обладнання, оптимізуються технологічні процеси, та втілюються в реальність власні ноу-хау відділу нових розробок покликані розвіяти скептицизм про українську продукцію.

На сьогодняшній день компанія «ДУКО-ТЕХНИК» пропонує та здійснює комплексну широкомаштабну программу, включаючи різноманітний спектр послуг, а саме:

виробництво, підбір та поставка обладнання;

проведення монтажних, пуско-наладочних робіт та навчання персоналу Замовника;

планування, проектування нових та реконструкція діючих підприємств;

сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

техніко-технологічні консультації.